O programie

 

Pogoń Partner Club to projekt pełen korzyści, dzięki któremu kibicowanie biało-niebieskim zyskuje nowy wymiar. Program skierowany jest do wszystkich kibiców oraz sympatyków Pogoni i przygotowany przez klub w porozumieniu z przedstawicielami siedleckiego biznesu.

Kibice korzystający z pakietu korzyści Pogoń Partner Club zyskają zniżki u partnerów biznesowych uczestniczących w programie. Partnerzy biznesowi zyskają nowych klientów i przyczynią się do tworzenia wyjątkowej i innowacyjnej formuły współpracy pełnej korzyści dla każdej ze stron.

Każdy z uczestników Pogoń Partner Club otrzyma kartę imienną, umożliwiającą korzystanie z promocji przy codziennych zakupach.

Kibice zakupujący karnet na domowe mecze Pogoni Siedlce, otrzymają niebieską kartę umożliwiającą zarówno wejście na mecz jak i korzystanie z ofert u partnerów Pogoń Partner Club.

 

Sponsorzy Pogoni otrzymają specjalną złotą kartę, która poza możliwością korzystania z programu, pozwoli również na wstęp do loży VIP podczas domowych spotkań Pogoni.

Rodzice dzieci trenujących w Mościbrody Akademii Pogoń Siedlce, otrzymają specjalną kartę benefitową, umożliwiającą korzystanie ze zniżek w ramach Pogoń Partner Club bez opcji karnetu na mecze domowe.

W sklepach i puntach usługowych naszych partnerów, znajdziesz specjalne oznaczenie świadczące o uczestnictwie w programie:

Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies